Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sulama sistemleri sektöründe Güneşler olarak sürekli yenilikçi ve gelişim felsefesiyle dayalı olarak müşterilerimizin taleplerine tam olarak cevap vermektedir. Müşterilerine hatasız, kaliteli, ve en uygun şekilde zamanında teslim etmek satıştan sonra sattığı ürünün arkasında olmak ve müşterilerimizin her zaman yanında olmaktır.

Misyonumuz

Güneşler olarak müşteri taleplerine uygun son sistemleride yüksek kalitede ürettiğimiz ve sattığımız ürünler ile ulusal ve uluslararası pazarda en etkili olarak faaliyet gösteren sektöründe öncü, saygı duyulan lider bir firma olmak. İlk günden itibaren , kendimizi , kalıcı , sürdürülebilir ve gerçek sonuçlar elde etmeye adadık. Karşılaşabileceğimiz zorluklara ve olası risklere daha iyi hakim olmamıza olanak sağlayan fırsatları müşteri gözüyle görebiliyoruz.

Biz imalatını, ithalatını sattığımız tüm ürünlerde Güneşler olarak güveniyor memnuniyetinizi dostunuza, şikayetlerinizi bize iletmenizi diliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektöründeki yerini alan firmamız, siz kaliteyi uygun fiyata almayı düşünen herkesi aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Güneşler; Sulama sistemleri üzerine, imalatı, ithalatı ve ihracatı ile sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız sulama ekipmanlarının üretimi ve satışında müşterisinin beklentilerinin çok üzerinde, bir hizmet sunma gayreti içerisindedir.

Kalite Önceliğimizdir:

Güneşler olarak kalite sözü temel ilkedir. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz kalite standartlarımız işimizin her alanında uygulanmaktadır. Üretim tekniklerimizin iyileştirilmesi için, araştırma ve geliştirme yöntemlerinden, kapsamlı saha testlerinin sürdürülmesine kadar kalite sözümüz ve standartlara bağlılığımız her zaman aynıdır.

Müşteri Bizim için Önemlidir:

Satış sonrası, kurulum işlemlerinin gözden geçirilmesi, geliştirilmesi, müşteri hizmeti ve müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünlerin sağlanması gibi devam eden etkili geri bildirim programlarını da takip etmekteyiz.sulama malzemelerinin temininde, müşterilerimize en hızlı, en ekonomik, en kaliteli ve en yeni ürünleriyle cevap vermek için kurulmuştur.

Ticarette Önce Dürüstlük:

Güneşler üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin her zaman arkasında olup müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Güneşler geniş servis ağıyla müşterilerine sorunsuz hizmet garantisi vermektedir. Üretiminde ve satışında; başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük, üründe kalitedir.