Güneşler'e ait markalar.

Arus Fiskiye Teknolojileri

Arus markası olarak kalite sözü temel ilkedir. En yüksek kaliteyi geniş pazar araştırmasıyla, her zaman daha iyi fiyata tedarik edebilmekteyiz. Fiskiye alanında geliştirdiğimiz ürün ve ekipmanlarla müşterilerimizi memnun etme çabasındayız. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz kalite standartlarımız işimizin her alanında uygulanmaktadır. Üretim tekniklerimizin iyileştirilmesi için, araştırma ve geliştirme yöntemlerinden, kapsamlı saha testlerinin sürdürülmesine kadar kalite sözümüz ve standartlara bağlılığımız her zaman aynıdır. Satış sonrası, müşteri hizmeti ve müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünlerin sağlanması gibi devam eden etkili geri bildirim programlarını da takip etmekteyiz.

Masu Damla Sulama Sistemleri

Masu markası olarak, en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Sulama ürünlerinin ek parça ve ekipmanlarında çeşitli bahçe hortumları türleri, teflon bant çeşitleri gibi ürün kategorilerde ürün sağlamaktayız. Prensibimiz, sadece yüksek değer ve kaliteye sahip ürünleri üretmektir. Müşterilerimizle ve satıcılarımızla uzun vadeli, güvene dayanan kaliteli ortaklıklar kurmak için çalışıyoruz.

Arus
Masu

Dripper Sulama Boruları

Dripper markası olarak, damlama boruları, kangal ve PE100 borular olmak üzere çeşitli boru gruplarında üretim ve tedarik sağlamaktayız. Pazara sunulan tüm ürün ve hizmetleri belirlenen kalitede ilk defada doğru üreterek tam müşteri memnuniyeti sağlamak, Uluslararası standart ve şartnamelere uyumlu çalışmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek, çalışanlarının sürekli gelişimleri için imkan sağlamayı ve kaliteyi sürekli iyiye götürmek temel kalite ilkelerimizdir.